niedziela, 2 lutego 2020

Agat 'królewski'

Taki kamyk kiedyś znalazłam na zagranicznym portalu aukcyjnym. Tak mi się spodobał, że postanowiłam o niego zawalczyć, tym bardziej, że cena wywoławcza nie była wysoka. Niewiele wiedząc o licytowaniu wtedy siedziałam do 4 rano i klikałam podbijając cenę, aby wykosić konkurencję (a mógł to za mnie zrobić system, o czym dowiedziałam się później). No i udało się. Miałam obawy czy kamień do mnie dotrze, bo sprzedawca nie należał do tych ze 100% pozytywnych opinii, ale w tym przypadku wystawiłam mu/jej komentarz baaardzo pozytywny. Potem było kombinowanie z oprawą, bo kamień był konkretnych rozmiarów i sam w sobie na tyle ładny, że nie chciałam przesadzić. Natura wykonała większość pracy za człowieka.

Ostatnio blogger spłatał mi kolejnego figla, bo nie dość, że już mam problemy z komentowaniem na większości blogów, nie mogę odpowiadać na Wasze komentarze na swoim blogu to jeszcze na dodatek nie mogłam się wczoraj zalogować, aby napisać post. Dzięki podpowiedzi koleżanki udało się, ale nie wiem na jak długo i czy za parę tygodni nie skończy się moja przygoda z blogowaniem zupełnie. Będzie mi szkoda, bo długa droga za mną i nie wiem, czy będzie mi się chciało nowy blog zaczynać. Większość życia wirtualnego toczy się obecnie na portalach społecznościowych, blogi odchodzą do lamusa.
Na razie jednak jeszcze tu jestem, skąd serdecznie Was pozdrawiam, dziękuję za wizyty i komentarze. Życzę miłej niedzieli i udanego tygodnia. Za tydzień wytęsknione FERIE.

11 komentarzy:

 1. Wisior jest mega piękny! Nie mogę się na niego napatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny naszyjnik, a ten agat to rzeczywiście wyjątkowy okaz, tyle się w nim dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały naszyjnik- na bogato!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kamyk przepiękny. Całość prezentuje się cudownie. Bardzo mi się podoba. Śliczna praca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wisior, w dodatku w kolorze który uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Choć to nie jest mój ulubiony kolor Twoje dzieło robi wrażenie .
  Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękny kamień i cudowna oprawa.
  Blogi może są mniej popularne w tej chwili, ale to jednak moja ulubiona część Internetu. Mam nadzieję, że jednak nie znikniesz...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...