sobota, 5 października 2013

Jesiennie

Mimo że broniłam się przed jesiennymi nastrojami i z całych sił chciałam zatrzymać lato dziergając neonowo-różową bransoletkę z rizotków, jakoś te brązy i odcienie złota w końcu wygrały. Powstały jeszcze trzy kolejne bransoletki z koralików Tile i SuperDuo oraz perełek i obowiązkowych Toho. Jesień zagościła również w rekwizytach do zdjęć.
Na początek rizotkowa neonka.
Bransoletka zrobiona według schematu gąsienicy. Zamiast Toho Round użyłam Toho Treasure w neonowym kolorze a Magatama zastąpiłam Toho Round 11o. Niestety koraliki TT są mniejsze od TR i trzeba było jeden rząd Rizo zastąpić TT, bo te pierwsze nie mieściły się jedne przy drugich rząd po rzędzie i bransoletka wyginała się nieładnie. Wyszło trochę za rzadko, ale trudno. Tak już zostało. Koraliki Rizo w neonowym wydaniu są ... dziwne, jakieś szorstkie. W noszeniu brudzą się. Końcówki koralików są lekko zafarbowane od dżinsów. Nie wiem czy można je myć i jaki będzie skutek.
Bransoletka wygląda tak. Pomysł na użycie koralików Rizo poddała Effcia tu.

Kolejne oponki w moim wydaniu. Wzór znany z internetu. Tym razem z koralików 15o w kolorze Trans-Rainbow Teal i Bronze.


Bransoletka z koralików Tile i SuperDuo oraz Toho Round 15o. Wzór podpatrzyłam u Asi tu
Uwielbiam kolor Matte Apollo Gold. Niestety trudno jest mi dobrać do niego odpowiednie towarzystwo, które by go nie przyćmiło. Koraliki SD są w tym kolorze, przy czym te ciemne to Matte 1/2 Jet Apollo Gold. Poza tym koraliki Tile Jet i TR 15o Dark Bronze i TT Higher - Metallic Cinnamon Bronze (rety, kto wymyśla te nazwy).

Żeby nie przynudzać dwie fotki bransoletki  o tym samym schemacie w kolorze Matte Apollo Gold, Ametyst (chyba, bo kupione dawno temu). Tile Luster Transparent Gold Alabaster.I trzecia to znany z internetu wzór Tile Temptation Bracelet. Zrobiłam już według tego wzoru jedną znaną z tego postu. Perełki większe bo 4mm i Tile zamiast Tila. Tile to oczywiście Matte Apollo Gold (czy ten kolor kiedyś mi się znudzi?)I wszystkie razem.
Dziękuję wszystkim za odwiedziny i pozostawione komentarze. Witam nowych odwiedzających.
Zapraszam częściej. Pozdrawiam serdecznie.

Thank you for visiting my blog and leaving comments. I am happy to see new visitors.
Please come more often.
Regards
4 komentarze:

 1. Elu,każda z Twoich prac zachwyca nie tylko urodą ale i starannym wykonaniem. Bardzo podoba mi się rizotkowa bransoletka. Wydaje mi się, że neonowe rizo dlatego są szorstkie, bo pokryte są specjalną powłoką, która ma świecić w UV :D. Z pozostałych bransoletek, choć oczywiście wszystkie są śliczne, to w oko wpadła mi ta gdzie połączyłaś SD Matte Apollo Gold i Tile Luster Transparent Gold Alabaster. Cudowne połączenie odcieni. Dla mnie super- hiper! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowności, najbardziej do gustu przypadły mi te z sd:)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne.... bransy pierwsza klasa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Wam za miłe słowa. Pozdrawiam i zapraszam częściej.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...